Atkins proteinové chvění

Čas a pohodlí jsou některými z vašich největších nepřátel, pokud jde o dodržování plánu stravy. Ale ztráta váhy s Atkins Dieta může být pro vás trochu jednodušší s proteinovými koktejly diety. Tyto koktejly jsou určeny k tomu, aby sloužily jako doplňky k vaší stravě, aby se používaly jako náhrada jídla nebo snacků, nikoliv jako jediný zdroj výživy, jak uvádí Atkinsova webová stránka. Pití těchto koktejlů může vést k dietní nudě nebo rizikovým výživovým nedostatkům. Vždy konzultujte s lékařem dříve, než začnete dietu s tělesným postižením.

O společnosti Atkins

Atkinsova dieta je plán na snížení tělesné hmotnosti, který omezuje příjem vápníku, od 20 do 90 gramů denně v závislosti na programové fázi, aby vám pomohl ztratit váhu. Možnosti stravování se také liší v závislosti na fázi stravy, ale zahrnují především potraviny s vysokým obsahem bílkovin, jako je maso, drůbež a ryby a potraviny s vysokým obsahem tuku, jako je olej, máslo a mayo. Je to dieta pro celodenní stravování, která využívá proteinové třesy jako doplněk k plánu.

O Shakes

Atkins, připravené k pití bílkovinných koktejlů, pomáhají lépe sledovat plán tím, že pomáhají při kontrole karbidu a pomáhají vám splňovat vaše potřeby v oblasti bílkovin, vitamínů a minerálů, říká internetová stránka společnosti Atkins. Tyto koktejly pocházejí z různých příchutí, včetně mléka a tmavé čokolády, vanilky a karamelu. Zahrnutí koktejlů na náhražku jídla, jako je Atkins shake, na vašem dietním plánu může přispět ke snížení hmotnosti a pomůže vám to udržet, podle studie z roku 2014 publikované v “BMC Women’s Health”.

Výživa v chvěních

Podle webové stránky společnosti Atkins by dobré třepení mělo mít nejméně 12 gramů bílkovin, měly vysoký obsah vlákniny, vitamínů a minerálů a neměly žádný přidaný cukr. Výživa v koktejlech se mírně liší od chuti k chuti. Obecně platí, že každý 11-unce chvění obsahuje 160 kalorií, 9 až 10 gramů celkového tuku, 3 gramy nasycených tuků, 2 až 6 gramů sacharidů, 1 až 4 gramy vlákniny, 1 gram cukru a 15 gramů bílkovin. Každá chuť se také mírně liší v obsahu vitaminu a minerálu, ale splňuje 20 procent denní hodnoty pro většinu mikroživin.

Shakes a Atkinsova dieta

Jako součást Atkinsovy stravy se tyto chvění doporučují jako náhrada jídla nebo jako občerstvení. Webová stránka společnosti Atkins nabízí návrhy, jak se místo jídla používají koktejly více jako jídlo. Tyto techniky zahrnují míchání v ovoci, jako jsou borůvky nebo jablka pro další vitamíny, arašídové máslo pro bílkoviny nebo pšeničné otruby pro vlákno s třást. Jako občerstvení fungují bez přísad a mohou být používány jako předkapacitní nebo po tréninku nebo pro kontrolu středního odpoledního hladu.