Bikini line břitvy hrbolky

Když se otepluje počasí, je čas, abyste se dostali do bikiny a užili si dlouhé dny u bazénu nebo na pláži. Připravit se na sezónu koupání není vždy bezbolestné. Když oholejte citlivou pokožku kolem vašeho bikinového řádu, může se vyvíjet nerovnoměrná vyrážka. Chcete-li to opravit, uklidněte pokožku přípravky, které usnadňují zánět. Po ošetření pokožky se naučíte, jak správně oholit oblast bikini, aby se hořák nikdy neopakoval.

Chraňte břitvy

Pokud se po holení vašeho bikinisu objeví bílé nebo červené hrbolky, pravděpodobně byste měli spálit holicí strojky. Chcete-li jej léčit, jemně postižte postiženou kůži s čarodějnicí jednou denně. Čarodějnická hvězda upokojuje podrážděnou pokožku a urychluje hojení. Dále opatrně protřejte malé množství hydrokortizonového krému do oblasti. Krém se snižuje na svědění a otoky. Aloe-založené krém také bude fungovat. Vyhněte se nošení těsných kalhotek nebo spodního prádla – oděvy se budou třepat na pokožku, čímž se problém zhorší.

Tipy pro holení oblasti bikin

Razové popáleniny se vyvíjejí, když se vlasy vytlačují zpět do folikulu. Kůže se pak zanícuje a mohou se rozvinout vrozené vlasy. Abyste tomu zabránili, ošetřete kůži hydratačním krémem obsahujícím glykolovou nebo alfa-hydroxykyselinu v noci před holením. Použijte čistý ostrý holící strojek při každém holení. Před holením důkladně navlhčete prostor – nikdy nehněte osušnou pokožku. Oblečte gel na holení namísto krému, který může ucpat póry. Když holíte, jemně zatáhněte holicí strojek přes kůži ve směru růstu vlasů. Nedotýkejte se příliš tvrdě – ostrý holicí strojček bude mít slabé vlasy. Aplikujte nějakou čarodějnici a zvlhčovač, až budete hotovi.