Dělá vám chůzi pomáhat při ztrátě tuku kolem pasu?

Chůze spaluje nadbytečný tělesný tuk. Nicméně, není zaměřen na tuku kolem pasu, protože nemůžete snížit spot. Chcete-li spalovat tuk kolem pasu — a všude na vašem těle – dělat nejméně jednu hodinu prudkého chůze každý den. Změňte svou pěší trasu, tempo a styl, abyste přidali nové výzvy, budovali svaly, zvyšovali vytrvalost a zvýšili spalování tuku. Pokud máte zranění nebo zdravotní potíže, poraďte se s lékařem před zavedením intenzivního chůze.

Pěší turistika

Chcete-li účinně spálit tuk a ořezat pas, musíte rychle projít po dlouhou dobu. Procházení nebo zastavení a spuštění nezvyšují vaše srdeční frekvence natolik, že spálí mnoho kalorií. Chůze po 30minutové míli spaluje pouze 180 až 270 kalorií za hodinu, zatímco při chůzi 18minutová míle popájí 275 až 415 kalorií za hodinu. Projděte náročnou 12minovou milou a vypalte 585 až 875 kalorií za hodinu. Pokud vypalujete 500 kalorií denně denně, ztrácíte 1 lb. tuku za týden.

Lezení

Změňte svůj tréninkový trénink, spálte více kalorií a posilujte břicho, stehna a telata tím, že budete vycházet z kopců, středních stupňů nebo schodů. Horolezecké schody spalují 660 až 980 kalorií za hodinu. Turistika po horách spaluje 440 až 655 kalorií za hodinu. Přidejte vážené balení a vypalujete 510 až 765 kalorií za hodinu. Kromě toho svalová tkáň, kterou přidáte do dolní části těla, zvyšuje rychlost metabolického odpočinku, takže spálíte více kalorií, i když nejste cvičení.

Rychlostní intervaly

Zvyšte tukový tuk, který spálíte během tréninku, když provádíte rychlostní intervaly. Zahřejte pomalu a pak mírně. Po 10 minutách pokračujte pět minut intenzivně. Poté přejděte do sprintu, buď běh, jogging, procházky, skákání nebo další intenzivní činnost. Po 30 sekundách až jedné minutě zpomalte odpočinek, ale pokračujte v pohybu. Vraťte se ke své intenzivní procházce. Proveďte intervaly rychlosti každých pět minut a hrozíte srdeční frekvenci, budujte vytrvalost a spálíte více břicha.

Zapojení jádra

Používání správné formy během tréninku snižuje vaše šance na zranění a také posiluje vaše břišní svaly tak, abyste vypadali štíhlejší kolem pasu. Hluboce vdechněte a kontrastujte břišní svaly. Když vydechujete, udržujte svaly v kontrastu. Kontrakce podporuje záda tak, abyste se při chůzi postavili rovněji. Postupně zvyšujete sílu jádra, přidáte svalovou tkáň a tonizujete břišní svaly.