Dělat obličejové cvičení opravdu dotáhnout kůži?

Myšlenka na to, že půjdete pod skalpel, abyste utišili volnou pleť na obličeji a obnovili mladistvý vzhled, vám nemusí být lákavá. Ale pokušení podstoupit kosmetickou chirurgii se může zvýšit pokaždé, když se podíváte do zrcadla. Pokud jste si často přáli narkurgní způsob, jak zpřísnit pokožku na obličeji, můžete se zajímat o cvičení na obličej jako o způsob, jak to dosáhnout – pokud skutečně fungují.

Teorie

Svaly ve tváři tvoří základ pro vaši pokožku. Kdekoli se vaše svaly pohybují, tak se na nich pokoří. To znamená, že pokud vaše svaly na obličeji ztratily tón, vaše kůže na obličeji bude následovat a slábnout. Medline Plus potvrzuje, že ztráta svalového tonusu ve věku přispívá k uvolnění, klesání pokožky. Vzhledem k tomu, že cvičení zbytků svalů vašeho těla zlepšují jejich tón, teorie za cvičením na obličej pro utahování pokožky spočívá v tom, že jejich cvičení bude tónovat a výsledkem bude přísnější kůže.

Někteří říkají, že funguje …

Krása a cvičení guru přísahají cvičení na obličej pro utahování volné kůže, ale pokud uvažujete o zahájení režimu cvičení na obličej, chcete slyšet od autority, zda bude pracovat pro vás. Někteří lékaři, například plastický a kosmetický chirurg Dr. Francis Palmer, podporují účinnost cvičení na obličej a doporučují pacientům specifické. Ve své knize “Jaký je váš počet? Palmerův kód”, Dr. Palmer říká, že cvičení na obličeji pro vaše tváře, oční oblast a krk pevně posilují svaly v těchto oblastech a výsledkem bude zvýšená pružnost a pevnost pokožky obličeje.

Někteří nesouhlasí

Ačkoli někteří lékaři považují obličejové cvičení za užitečné pro utahování kůže na vašem obličeji, jiní tvrdí, že nedělají nic pro zlepšení tónu pokožky. Ve svém článku “Může být obličejová cvičení opravdu zabraňovat nebo snižovat zvrásnění kůže ?,” dermatolog Dr. Flor Mayoral říká, že cvičení tváře neposkytuje žádné výhody pokožce pokrčené nebo pokrčené. Dr. Mayoral zdůraznil, že není proveden žádný klinický výzkum, který by dokázal, že cvičení funguje, a pokračuje tím, že cvičení, které vyžadují, abyste si přimáčkli oči nebo potlačili rty, povzbudí k vytvoření vrásek.

Způsoby, jak zlepšit tón pleti

I když lékařské názory na obličejové cvičení jdou oběma způsoby, možná budete chtít udělat nějaký výzkum na vlastní pěst a dát jim výstřel. Pokud byste raději používali techniky, které dokázaly zlepšit stav Vaší pokožky, postupujte podle pokynů profesionálních dermatologů. Umyjte si obličej každý večer, katedra dermatologie na univerzitě v Connecticutu říká, že po 40 letech už ji nepotřebujete umýt dvakrát denně. Používejte zvlhčovač a opalovací krém. Aplikujte topické antioxidanty a vitamín A nebo retinoidní krémy pro zlepšení obnovy buněk a růstu kolagenu. Cvičení obecně (nejen svaly obličeje) také pomůže okysličovat kůži. Podle Joy Brownové “Creation Diet”, pít 8 oz vody na 20 liber tělesné hmotnosti denně hydratuje a okyslí kožní buňky. Nenechte se zbavit spánku a jíst zdravou výživu, která zahrnuje čerstvé ovoce a zeleninu, stejně jako omega 3-bohaté potraviny, jako jsou mandle, lněné semínko a losos.