Fotbaloví hráči nosí poháry?

Nosit pohár při hraní fotbalu, ačkoli není povinné, je užitečné, aby se zabránilo možnému zranění souvisejícímu s tím, že se dostanete do míče nebo kopne v pánevní oblasti. K dispozici v měkkém i tuhém stylu, pohodlí poháru obvykle určuje, zda jej fotbalový hráč pravidelně nosí.

Počáteční potřeba kelímků je možné vysledovat zpět na ulici Bostonových dlážděných vozů a kola s vysokými koly v roce 1874, kdy byl vyvinut sportovec. Během let došlo k dalšímu vývoji a vývoji tohoto ochranného zařízení. Hráči různých sportů nosí ochranné šálky, včetně fotbalových hráčů.

Hráči na fotbalu mohou mít větší šanci nosit pohár, pokud je pohodlný a umožňuje volný pohyb. Měkké poháry jsou lepší pro sporty s nižším nárazem, jako je fotbal, kde je kontakt stále součástí hry. Tento typ šálku není tak ochranný jako tuhá plastová alternativa, ale nabízí určitou míru ochrany.

Ochranný pohár by měl být ve fotbale. Kopaná míč nebo noha do nechráněné oblasti mohou způsobit vysoký stupeň nepohodlí. Potenciál poranění varlat, přestože je nízké riziko, je také přítomen. Zlomení varlat je způsobeno silným úderem nebo smrtícím poraněním. Zranění způsobuje bolest, otoky a extrémní nepohodlí.

Přestože užitečnost poháru je dobře zavedená, použití ochranných pohárů ve fotbale je záležitostí osobní volby spíše než mandatorní sportovní výstroj. Není rozpoznáno, že jde zcela oproti status quo, jestliže půjdete bez. Hráči jiných sportů kromě fotbalu – včetně národní fotbalové ligy – používají pohár méně často než v minulosti.

Historie ochranného poháru

Různé druhy pohárů pro různé sporty

Nenoste na vlastní nebezpečí

Je to tvoje volba