Kalorií spálené na kardio klouzání weslo

Weslo Cardio Glide je jedinečný kardio stroj, který vypadá jako stacionární kolo, ale funguje spíše jako veslovací stroj. Není to vůbec jako letecký chodec nebo kluzák, což jsou stroje, na které stojíte a posunete nohy jako na lyžařský stroj.

Funkce

Chcete-li použít kartu Cardio Glide, sedíte na sedadle a vytáhněte řídítka směrem k sobě, jako byste byli na veslování. Zároveň rozšiřujete nohy dopředu. To využívá svaly ve vašem horním a spodním těle, takže používáte více kalorií.

Kalorické odhady

Veslování na stacionárním stroji, jako je Weslo Cardio Glide, spaluje přibližně 207 až 502 kalorií za hodinu pro osobu s hmotností 130 liber. Částka závisí na tom, kolik úsilí jste vynaložili v cvičení. Lehké úsilí se použije blíže k 207 kaloriím a intenzivní úsilí vás přiblíží k 502. Člověk vážící více vypaří více. Například jednotlivec s hmotností 205 liber spálí přibližně 326 až 791 kalorií za hodinu, podle NutriStrategy. Odhady existují pro větší než energické úsilí, ale je nepravděpodobné, že budete moci cvičit s touto intenzitou na Weslu, protože je to stroj s nízkým nárazem.

Kalorie kalkulačka

Pro bližší přiblížení spálených kalorií a odstranění matematiky můžete použít kalkulačku online kalorií. Zadejte váhu a trvání cvičení. Vyberte možnost, jako je “stacionární veslování” nebo “veslování na stroji”, abyste rozlišovali veslování venku, neboť používání Weslo Cardio Glide není jako veslování lodí.