Můžeš máslo s tuhým snowboardem?

Na rozdíl od pokročilejších triků ve stylu svahu vám manévr másla umožní udržet desku na sněhu. Podle ABC-of-Snowboarding, masírování zahrnuje otáčení 360 stupňů při vyrovnávání na nosu nebo ocásku snowboardu. Zatímco masírování na tuhém snowboardu je možné, může to být docela obtížné bez správného nastavení a techniky.

Stiff paluby

Zatímco tuhý snowboard pomůže zvýšit vaše rychlostní schopnosti, bude to těžší techniku ​​namáčení. Nedostatek ohybu způsobí, že je těžší přenést svou tělesnou hmotnost mezi protilehlé konce desky. Délka paluby také ovlivní váš celkový úspěch v manévru másla. Pokud dáváte přednost silnému snowboardu, vyberte si ten, který má kompaktnější design. To vám umožní lehce zvednout nos nebo ocas z jezdeckého terénu při mletí.

Poloha vazby

Při pokusech s technikou namáčení na tuhý snowboard, musíte se ujistit, že vázání byla umístěna na středových montážních otvorech. Vazby, které byly nastaveny dále směrem k ocasu, prakticky znemožní vyvážení na nosu snowboardu. Šířka vašeho snowboardového postoje také ovlivní vaši schopnost provádět manévr másla. Při jízdě na tuhém snowboardu si zvolte postoj, který zhruba odpovídá šířce vašich ramen.

Nosné máslo

Nosové máslo zahrnuje vyvažování na předním konci vašeho tuhého snowboardového balíčku. Vyberte si mírný svah, který obsahuje jemně upravený terén, protože to vám pomůže zabránit tomu, abyste zachytili hranu během procesu učení. Pohybujte dopředu svou dominantní nohou v hlavní pozici. Tru Snow doporučuje likvidaci vašich ramen před technikou másla. Posuňte tělesnou hmotnost dopředu, abyste vyvážili přední nohu. Otřete ramena ve směru otáčení, abyste provedli maslo z nosu. Nasaďte zadní nohu na zem při dokončení 360 otáčení.

Koncové máslo

Mnoho začínajících jezdců se cítí pohodlněji technikou ocasního másla, protože vám umožňuje vyrovnat se s vaší dominantní nohou. Zvolte upravený terén, abyste zabránili zachycení hrany při rotujícím rotujícím terénu. Když dosáhnete pohodlné rychlosti, posuňte tělesnou hmotnost na zadní nohu. Zvedněte přední nohu mírně, zatímco vyklopíte ramena ve směru otáčení. Nasaďte přední nohu na jezdecký terén při dokončení otáčení.