Můžete pečené koláčky pečicí troubou?

Horké pece jsou menší než běžné pece, což je jedna z jeho výhod. V horkém počasí horké trouby nezahřívají kuchyň, nepoužívají tolik energie jako velká trouba a jsou ideální pro pokoje, kanceláře a prázdninové domy. Pečte sušenky v horké troubě, stejně jako v konvenční kuchyňské troubě. Pečicí trouba může pečovat pouze několik sušenek najednou, což může být ideální pro singly a malé šarže.

Horkovzdušné pece se dodávají v různých velikostech a cenových bodech. Nejjednodušší a nejmenší mají topné prvky na horní a spodní straně a “toast / pečivo” pro nastavení tepla. Dokonce i tyto základní trouby jsou opatřeny plechem na pečení a drátěným stojanem. Plech na pečení se používá pro sušenky a je dostatečně velký na to, aby si upečel tři ze čtyř. Větší pečicí trouby jsou schopné pečení tuctu sušenek a mají volitelně konveční ventilátory. Trouby s horkovzdušnou troubou jsou zvláště vhodné pro pečení sušenek kvůli rovnoměrnému rozptylu tepla.

Základní receptury sušenek se skládají z mouky, tuku, soli, vody a prášku do pečiva. Přidáním většího množství vody do sušenkového těsta se můžete dostat na plech. Drop sušenky jsou snadné a pohodlné, když nemáte ani čas, ani prostor k rozvinutí těsto sušenky a nakrájíme je na kola. Ať už vyrábíte jakýkoliv typ sušenky, nemusíte celý pečivo pečovat v troubě, protože má menší velikost. Připravte se na pečení několika šarží nebo na polovinu receptu, aby se méně sušenek.

Použití “jen přidat vodu” suchar nebo palacinky mix je opravdu snadné pečení jen několik sušenek najednou. Mnoho balených směsí má na obalu vytištěno recepty. Například, jestliže recept dělá tucet sušenek, jednoduše polovinu nebo čtvrtlet to pro šest nebo tři sušenky najednou. Nastavení teploty na horké troubě je totožné s konvenční troubou. Výhodou pečicí trouby je rychlost, s jakou dosáhne teploty pečení, obvykle 350 až 375 stupňů Fahrenheita pro sušenky.

Hrnce na pečení hrnců jsou k dispozici v kuchyňských prodejnách a online. Nejsnadněji používané k výrobě sušenek je muffinová pánvi. Jednoduše položte těsto do šálků a pečte jednotlivé sušenky. Větší pečicí trouby pečicí trouby, které umí umístit pečivo, pečou sušenky umístěné v kruhu kolem vnitřku pánve.

Typy horkých pecí

Sušenky od nuly

Sušenky ze směsi

Pekáče na pečení