Můžete popíjet hamburgery?

Když si uvažujete o hamburgerech, je mnohem pravděpodobnější, že si je představíte na grilování na zahradním grilu než na pečení v peci. Zatímco hamburgery jsou typicky připravené smažením nebo grilováním, můžete je také pečeme. Chcete-li zabránit vysušení a rozpadu hamburgery v troubě, budete muset přidat do hamburgerového masa přísady. Při pečení hamburgerů použijte zemní sklíčidlo, které obsahuje nějaký tuk.

Chcete-li zvlhčovat do hamburgerů a hnědnout vnější část hamburgery, vařte je v pánvi olejem několik minut před pečením. Zahřejte 1 polévkovou lžíci. Rostlinného oleje v pánvi po dobu 5 minut. Zvyšte teplo na vysokou a umístěte tyčinky do pánve a vařte je po dobu dvou minut na každé straně, podle The Food Network. Přeneste plátky do pekáče.

Když pečeme, odčerpáte vlhkost z hamburgeru a skončíte s vysušeným hamburgerem. Chcete-li udržet vlhké hamburgery v troubě, míchat hamburger s chutnou omáčkou. Chuť domácí doporučuje kombinovat kečup, ocet, vodu, hořčici a hnědý cukr, aby si omáčku. Před pečením nalijte omáčku na pečivo.

Hamburgerové se mohou držet na pekáči, a tak umýt nádobí před tím, než vložíte hamburger. Hamburgery mohou být pečené odkryté v troubě předehřáté na 450 stupňů Fahrenheita a měly by trvat asi 10 až 11 minut pro střední burger a 13 až 15 minut pro dobře provedené. Pokud chcete přidat sýr, umístěte ho na vrchol hamburgerů během posledních dvou až tří minut pečení.

Jako alternativu k pečení v troubě můžete hamburger vařit v troubě. Když hrobujete hamburgery, umístěte je tři až čtyři centimetry od ohřívacího prvku, aby nedošlo ke spálení. Použijte nejvyšší teplotu na brojleři a otočte hamburger každé tři minuty. Celková doba vaření by měla trvat asi 12 minut u dobře provedených hamburgrů.

Browning

Omáčky

Čas na vaření

Broiling