Můžete se smrtící fibroidy přirozeně?

Uterinní fibroidy jsou nerakovinové nádory, které se nacházejí na vnitřní straně nebo vně dělohy a tvoří se během menstruace. Tyto nádory jsou někdy doprovázeny bolestí a nadměrným menstruačním krvácením, ale nejsou život ohrožující. V některých případech mohou být nezbytné k odstranění fibroidů chirurgické postupy, ale existují i ​​přírodní léčby.

Jezte zdravou, vyváženou stravu včetně ovoce, zeleniny, celozrnných a chudých mas. Získání zdravé hmotnosti prostřednictvím správné výživy pomůže tělu snížit nadprodukci estrogenu, která je zodpovědná za růst děložních fibroidů. Vyhýbejte se potravinám, které obsahují syntetické hormony, jako jsou červené maso, stejně jako rostlinné estrogeny, jako je sója.

Přidejte hořké bylinky, jako jsou pampelišky, červená a červená, do salátů a vařených pokrmů. Tyto bylinky podporují jaterní funkci, což zase umožňuje řádné odstranění přebytečného estrogenu v procesech filtrace jater.

Aplikujte horké komprese na pánvi po dobu až 15 minut, střídající se s chladným stlačením po dobu pěti minut několikrát denně. To zvyšuje oběh do pánve, což zmírňuje zánět a snižuje velikost fibroidu.

Snižte stres a vyvarujte se dalšího stresu cvičením a meditací. Jóga a Pilates jsou ideální cvičení pro uvolnění stresu. Stres způsobuje pokles progesteronu, což vede k nerovnováze hormonů. Tato nerovnováha přispívá k růstu a tvorbě fibroidů. Snížení stresu obnoví hormonální rovnováhu a způsobí zmenšení fibroidů.

Pijte osm až deset sklenic vody denně. Voda vyplavuje toxiny v těle a napomáhá funkci jater, zatímco vyrovnává hladiny hormonů. Tím se zabrání růstu produkce estrogenu a snižuje růst fibroidů.