Můžete získat svaly za 2 týdny?

Dva týdny nejsou hodně času, abyste přirozeně přidali do vašeho rámu výrazný sval, ale rozdíly lze pozorovat při přísné stravě a některých výbušných cvičeních. Vaše tělo bude mít realisticky jen několik příležitostí k tréninku, odpočinku a zotavení během dvou týdnů, takže typ jídla a způsob, jakým budete konzumovat, bude velmi důležitým faktorem, který bude mít velký rozdíl během dvou krátkých týdnů. Váš příjem bílkovin bude muset být dosažen denně a vaše cvičební rutiny budou muset být intenzivní. Nemusíte vidět mnoho změn za dva týdny, ale toto cvičení bude vaše tělo to nejlepší to může být za dva týdny.

Použijte syrovátkový protein. Podle Body-Perfect-Fitness.com byste měli hledat jeden až dva gramy bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti denně. Chcete-li maximalizovat přínosy bílkovin, použijte doplněk syrovátkové bílkoviny ihned po cvičení. Podle institutu syrovátkových bílkovin je srvátkový protein rychle absorbovatelný protein, který se rychle metabolizuje do vašich svalů a poskytuje jim aminokyseliny v řetězových řetězcích, které se používají k opravě a obnově poškození svalů, které jsou vystaveny těžkému zvedání.

Použijte zásady zdvihu Max-OT. Využijte nízký počet opakování čtyř, ale ne více než šest. Hmotnost by měla být natolik těžká, že se můžete zdvihnout čtyřikrát, ale nemůžete zvednout více než šest. Toto množství váhy při každém cvičení zajistí dostatečné zdanění svalové skupiny a nutí ji, aby se přizpůsobila stresu, který je na něm kladen, aby zvedl něco tak těžkého. Do jedné nebo dvou částí těla na cvičení a celkem 6 až 9 pracovních sad celkem na jednu část těla.

Odpočítat mezi jednotlivými sadami. Při tréninku s takovou těžkou hmotností nechte si mezi sebou delší dobu odpočinku dva až tři minuty, aby se vaše přirozená hladina phospho kreatinu vrátila na úroveň, která vám umožní znovu zvednout těžkou váhu. Pokud spěcháte tréninku, budete mít nedostatečnou schopnost zvedat těžkou váhu.

Každou část těla pracujte pouze dvakrát v období dvou týdnů. Pro oba týdny se nohy v pondělí, hrudník v úterý a vezmou se v pondělí na odpočinek a růst. Ve čtvrtek udělejte záda a triceps a pátek dělají ramena a bicepsy. Vezměte sobotu a neděli, abyste se zotavili a rostli.