Můžete zvýšit svůj hgh na výšku?

Existuje přirozený způsob, jak zvýšit vaši výšku zvýšením hladiny lidského růstového hormonu (HGH) ve vašem těle. Produkce hormonu začíná zpomalovat s věkem. Jak blížíme dospělosti, hormon má tendenci být méně účinný. Mluvte s vaším zdravotníkem, abyste se dozvěděli o možnostech, kromě přírodních, které mohou pomoci zvýšit výšku HGH.

Používejte doplňky nebo injekce růstového hormonu. Tyto doplňky jsou poměrně drahé, protože injekce stojí ještě více a obvykle se vyskytují závažné vedlejší účinky. Podle Mayo kliniky, pokud užíváte tyto doplňky nebo injekce, měli byste být sledováni vaším zdravotníkem každých pár měsíců, aby se vaše hladiny hormonů kontrolovaly. Mayo Clinic navrhuje nosit lékařský varovný náramek a nosit kartu v peněžence, aby ostatní v naléhavých případech informovali, že užíváte lék na růstový hormon.

Získejte správný spánek. Stejně jako malý faktor, jaký to zní, pokud máte v noci správný spánek, vaše tělo má tendenci zvýšit produkci všech hormonů v těle. Podle Growling Taller Guide, kromě toho, že vaše tělo potřebuje zbytek, spánek také umožňuje tělu rozvíjet a růst přirozeně.

Cvičení nejméně pětkrát týdně. Pomocí cvičení, které pomáhají při získávání výšky, přirozeně zvýšíte hladinu HGH ve vašem těle. Některé cvičební zátěže, vysoká intenzita sprintu a zavěšení na baru vám mohou pomoci dosáhnout toho. Rostoucí Taller Průvodce také říká, že musíte posílit své břišní a zádové svaly nejprve získat co nejvíce z vašich cvičení.

Jezte zdravou stravu. Podle GrowTaller.com musíte jíst více potravin s vysokým obsahem aminokyselin, které pomohou zvýšit hladinu HGH ve vašem těle. Přidání vápníku, zinku, železa, mědi a hořčíku do vaší stravy vám pomůže zvýšit i tyto hladiny.