Nejlepší produkty pro použití v uvolněných vlasech

Když sportujete chemicky uvolněný účes, je nutná údržba, aby se zabránilo suchu, zlomení a dalším škodám. Abyste se vyhnuli těmto běžným úskalím, opakujte tuto životně důležitou mantru: stav a zvlhčujte. Mnoho produktů, které uspokojují uvolněné vlasy, se zaměřuje na tyto dvě sponky, ale někteří stojí nad hlavou a rameny. Zatímco název “nejlepšího” produktu se nakonec spoléhá na vaše osobní preference a charakteristiky vašich vlasů, doporučení odborníků nabízejí inspiraci.

5-hvězdičkové šampony

Pro každodenní hydratační šampon, oficiální místo časopisu Seventeen chválí Mizani Thermasmooth Conditioning Shampoo pro svou schopnost vytvářet “super-lesklé” zámky. V rozhovoru s časopisem Ladies ‘Home Journal majitel salonu Titi Branch doporučuje Ojonův Ultra hydratační šampon pro svou zvlhčující schopnost. Amanda Styles z Bang Salonu zdůrazňuje, že šampon tvoří základ pevného režimu péče o vlasy – osobně navrhuje Pureology Antifade Complex Hydrate Shampoo, který obsahuje hydratační změkčovadla a spoustu bílkovin, které jsou oběma klíčovými prvky pro zdravé uvolněné vlasy.

Cool klimatizace

Když promluvíte na webových stránkách společnosti Ebony, celebrita kadeřník Keka Heron doporučuje Stimulující přípravky Essentials Stimulations Super hydratační kondicionér a Keracare Super Reconstructor pro uvolněné vlasy. Keracare slouží jako občasný hluboký kondicionér, stejně jako Ojonova regenerační vlasová úprava, další doporučení od Titi Branch. Pokud máte uvolněné vlasy plochý vzhled, sedmnáctka vám navrhne, aby byla trochu tónová hloubka s kondicionérem s kontrastní barvou Pantene Pro-V Midnight Expressions.

Vynikající oleje a mega hydratační látky

Vzhledem k tomu, že uvolněné vlasy potřebují bohatou vlhkost, oleje a oleje často hrají klíčovou roli v uvolněných režimech péče o vlasy. Jako obecný tip, Heron doporučuje hydratační produkty s arganem, kakaem, zázvorem a šihem. Styly speciálně vybírají Moroccanoil Oil Treatment, zatímco Heron má rád Organix lehký marocký arganový olej. Když mluvíme s časopisem Fox News, stylistka Roche Salon Denia M. Massettiová povzbudí ty, kteří mají uvolněný nebo barevně ošetřený vlas, aby používali Oribe Signature Moisture Masque.

Super sérum

Heron navrhne Mizani D’Tangle Moisturizing Leave-in mléko a chrání uvolněné vlasy při tepelném stylu a chrání ochrannou sílu Tigi Catwalk Straight Haute Iron Spray, zatímco Massetti doporučuje Kerastase Resistance Fiber Architecture pro stejný účel . Pokud vaše vlasy byly poškozeny nadměrným relaxačním nebo tepelným ošetřením, Heron poznamenává, že léčba Joico K-Pak Deep Penetrating Reconstructor funguje dobře pro obnovení pružnosti křehkých vlasů. Podobně, Seventeen doporučuje, aby Garnier Fructis Triple Nutrition 3-Minute Undo Dryness Reversal Treatment pro uvolněné i přirozené vlasy, nazýval to “superstar hydrator”.

Výkonné stylingové produkty

Kvůli udržení vlasů hydratovaných při stylingu, pobočka zastřešuje Tresemme Anti-Frizz Secret Smoothing Cream. Pokud máte kudrnaté uvolněné vlasy, web Seventeen přichází s cenově dostupným Got2b Kinkier Gloss ‘n Define Curling Spray a nejmodernější polštářky Miss Jessie’s Soft Curls, z nichž poslední se zaměřuje na prevenci křupavých textur. Pro vyrovnanější vzhled, stejný zdroj šampiónů posiluje posilování Pomade, který drží vlasy na místě a brání létání. Styly chválí Moroccanoil Luminous Hair Spray, který dodává uvolněnou vlasovou bílkovinu, lesk a sílu.