O nápoji na prodloužení

Nápoj Extenze je nápoj se stejnými přísadami jako tablety přípravku Extenze, jejichž cílem je nabídnout sexuální vylepšení pro muže. Nápoj Extenze je dodáván v množství 16 kg. Může to být podobný vzhledu s mnoha plechovkami na energetické nápoje. Přestože přípravek Extenze může nabízet určité výhody, měli byste před použitím tohoto nebo jiného typu doplňku konzultovat s lékařem.

Nápoj Extenze je údajně pro řadu výhod pro muže. Podle ExtenzeStore.com mohou produkty Extenze přidat až 3 centimetry délky penisu a mohou zlepšit kvalitu vaší erekce. Na stránkách také vyplývá, že přípravek Extenze může zlepšit zdraví vaší spermatu a poskytnout další objem spermatu. Na podporu těchto tvrzení však nejsou poskytnuty žádné vědecké studie a oficiální webové stránky společnosti Extenze uvádí, že “jednotlivé výsledky se mohou lišit”.

Extenze mužská prohormonová směs složek obsahuje pregnanolon a mikronizovaný dehydroepiandrosteron nebo DHEA. Výzkum pregnenolonu z časopisu Psychoneuroendocrinology z května 2004 zjistil, že pregnanolon neprodukuje žádné zlepšování nálady nebo zlepšování kvality života. Podle MedlinePlus může být DHEA účinná při zlepšování erekce u osob se sexuální dysfunkcí, nikoliv však v jiných podmínkách.

Bioinfekční směs v nápoji Extenze obsahuje osivo černého pepře, piper longum a kořen zázvoru. Jak název naznačuje, tyto složky jsou určeny ke zlepšení absorpce dalších složek v nápojích Extenze. Piperin, který je obsažen v černém pepři, může být obzvláště účinný při zlepšování absorpce, ale neznamená to, že to zvýší účinky přípravku Extenze.

Zlepšení sexuální reakce směsi Extenze nápoje obsahuje složky, které jsou údajně produkovat největší hormonální účinky. Přísady v této směsi zahrnují výtažek yohimbe, tribulus terristris, extrakt ze ženšenu a sladkého dříví, mimo jiné přísady. Nicméně, výzkum z ledna 2010 vydání “Journal of Ethnopharmacology” zjistil, že tribulus terristris neměl žádné významné hormonální nebo sexuální účinky. Navíc byl prokázán, že výtažek yohimbe produkuje pouze “mírný terapeutický přínos ve srovnání s placebem”, podle výzkumu z května 1994 vydání “British Journal of Clinical Practice”. Nadměrná konzumace extraktu z yohimbe může také vyvolat vedlejší účinky, včetně kómatu.

Významné přínosy

Extenze Male Prohormone Blend

Bio-vylepšení Blend

Zlepšení sexuální odpovědi