Otřásá stehna a pomáhá jim ztrácet tuk?

Stehno tuku může být nepříjemné, zvláště pokud jste si vědomi toho samého, nebo když způsobuje, že se vaše stehna třou spolu při chůzi. Zatímco se otáčíte stehna, vaše vůle se nezbaví stehna tuku, ztrácí váhu při cvičení a jíst zdravou, nízkokalorickou stravu. Poraďte se s lékařem dříve, než začnete jakýkoli druh úbytku tělesné hmotnosti nebo režimu cvičení.

Procházení stehna ke snížení tuku, který je uložen, je označován jako snížení spotů. Bohužel, spot reduction je mýtus, říká americká rada pro cvičení. Úbytek hmotnosti se rozloží po celém těle. Vypracování stehna by se však nemělo vyhnout, protože mohou těžit z posílení a zesílení. Jakmile tuk zmizí, definice a tón budou zvýrazněny.

Jediný způsob, jak se zbavit stehenního tuku, je soustředění na celkový program na snížení tělesné hmotnosti a vynaložení více kalorií než konzumujete, je způsob, jak toho dosáhnout. MayoClinic.com doporučuje k poklesu 500 kalorií denně z vaší normální stravy potřebné k zahájení procesu. Pokud užíváte tolik kalorií, než jste konzumovali, odstranění těchto kalorií způsobí v týdnu schodek o 3500 kaloriích, což vám umožní ztratit 1 kg tuku. Jíst zdravé, nízkotučné potraviny, jako je libové maso, celozrnné ovoce, čerstvé ovoce a zelenina, pomůže udržet vaši kalorií při poskytování dostatečné výživy. Nepoužívejte příliš mnoho potravin, které mají vysoký obsah přidaného cukru, soli a tuku, protože při nadměrné konzumaci snadno povedou k nárůstu hmotnosti.

Jiggling stehen může spálit kalorie, pokud máte hodně z toho, ale to není nejlepší cvičení, jak zhubnout. Americká rada pro cvičení doporučuje provést nějakou formu kardio cvičení, jako běh, jogging nebo cykloturistiku, 45 minut nebo více najednou, pět až šest dní v týdnu, aby zhubla. Běh nebo jízda na kole běží i ve stehenních svalech. Přidání silového tréninku, které se zaměřuje na stehna, může také pomoci, pokud nebudete přehánět.

Kde ztrácíte tuk ve vašem těle, je do značné míry určována genetikou, pohlavím a typem těla. Pokud jste žena, budete mít s největší pravděpodobností větší potíže při ztrátě tuku v stehnech než muž. Pokud máte tělo ve tvaru jablka, budete mít větší potíže při ztrátě stehenního tuku než někdo, kdo je vysoký a štíhlý. Z bezpečnostních důvodů se poraďte s lékařem dříve, než začnete s vaším režimem ztráta hmotnosti nebo cvičením. On může zkontrolovat vaše zdraví a může udělat konkrétní návrhy týkající se vaší stravy a režimu cvičení.

Spot Reduction

Ztráta váhy

Cvičení

Úvahy