Pláže v dallas, texas

Když budete chtít sedět na okraji vody a nechat vlny klouzat u vašich prstů, nebudete muset udělat čtyři hodiny jízdy od Dallasu na pobřeží Mexického zálivu. Dalmatská oblast je osídlena rezervoáry, jarními jezírkami a uměle vytvořenými vodními prvky, kde můžete cítit písek mezi prsty a relaxovat na bujné trávě.

Barefoot v parku

V jihozápadní části města, Bahama Beach Water Park poskytuje dvě pláže s nulovou hloubkou po leňské řece. Rozložte přikrývku na písek nebo si odpočiňte ve společenské židli ve stínu slunečního deštníku. Pět prostorných chatkách se může ubytovat až pro šest osob a větší pavilony poskytují prostor pro malé nebo velké skupiny až 500 osob. Připojte se k dětem, které zipují vodní skluzavky nebo prozkoumají interaktivní vodní tvrz.

Jdi na skok do jezera

Vydejte se na západ až k Fort Worth, kde si můžete vychutnat koupání v šumivých vodách Burger jezera. Jedno-akr jezero je lemováno dvěma písečnými plážemi se stromově stínovanými oblastmi pro ty, kteří chtějí držet ze slunce. Jezero je osazeno plavčíky a zahrnuje funkce splash jako skluzavka, trapézové a potápěčské desky. Voda je chemicky udržována, filtrována a monitorována kvůli kvalitě. Park o rozloze 30 akrů v okolí jezera má 300 piknikových stolů, 180 grilů a hřiště na trávu a písečnou volejbal. Na místě můžete pronajmout vnitřní trubky.

Jděte do bazénu

Užijte si veřejné pláže podél břehu jezera Joe Pool v Grand Prairie na západním konci Dallasu. Na severozápadním pobřeží Lynn Creek Park vyvede písečnou pláž obklopenou travnatými plochami, kde můžete piknik pod krytými ramadami. Ve stejné oblasti se Loyd Park může pochlubit velkou, travnatou pláží, která vede k okraji vody. Park má 6 km stezky, která prochází přírodními oblastmi vhodnými pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo jízdu na koni. Plážové oblasti v obou parcích poskytují hřiště na volejbal, koncese, toalety a hřiště.

Vypadni z města

Dvě jezera severně od metra poskytují písečné pláže, kde můžete vychutnat slunce nebo si zaplavat. Jezero Grapevine se nachází 30 kilometrů severozápadně od centra města, s ropěným bazénem a dětským hřištěm na dětské pláži. Kemp, půjčovna kajaku nebo přírodní stezky v parku. Lake Park na břehu jezera Lewisville, 40 mil severně od centra města, má písečné pláže, golfové hřiště, kemp a místa na piknik. Přírodní oblasti parku jsou ideálními místy pro prohlídku stovek druhů ptáků, od vodních ptáků po zpěváky a dravce.