Továrny na tvarohový koláč a váhy

Pro členy programu Weight Watchers neexistují žádná omezení restaurace, pokud mají k dispozici denní body. Cheesecake Factory má několik nabídek, které vám umožňují zůstat v programu a necítit se zbaveni. Členové váhy Watchers mají větší úspěch s programem, pokud plánují a zkoumají kalorie a bodové hodnoty položek menu předtím, než půjdou do restaurace.

Nízkopodlažní vstupy

Cheesecake Factory má několik vstupů, které mají nízké body Watchers, včetně grilu Grilled Chicken, čerstvého grilovaného Mahi Mahi, grilovaného tuňáka a salátového tuňáka Tataki salátu. Hovězí grilované kuřecí maso má přibližně 583 kalorií, 2 g nasycených tuků a přibližnou hodnotu bodu spotřeby váhy 11. Fresh Grilled Mahi Mahi má přibližně 466 kalorií, 5 g nasycených tuků a přibližnou hodnotu spotřeby váhy Watchers 9. Grilovaná tuňák má Přibližně 521 kalorií, 6 g nasycených tuků a přibližnou bodovou hmotnost 10 bodů. Salát Tuna Tataki má 442 kalorií, 3 g nasycených tuků a přibližnou bodovou hodnotu 8 bodů.

High Point Entrées

Cheesecake Factory vstupenky, které se zdají být zdravé, ale mají vysoký obsah kalorií a tuku zahrnují grilované kuřecí medailonky, Wasabi Crusted Ahi Tuna a Luau Salad. Grilované kuřecí medailonky mají 1 409 kalorií, 7 g nasycených tuků a přibližnou hodnotu bodového vážení spotřeby 28. Wasabi Crusted Ahi Tuna má 1750 kalorií, 58 g nasycených tuků a přibližnou hodnotu bodové hmotnosti 38. Luau salát má 801 kalorií, 3 G nasycených tuků a přibližnou bodovou hodnotu váhy Watchers 15.

Strany

Zahrnutí předkrmu nebo vedlejšího předmětu s vaším jídlem v továrně Cheesecake Factory způsobuje zvýšení počtu spotřebovaných bodů spotřeby hmotnosti. Pokud musíte před večeří okouzlit, vyberte si edamame, vařené sójové boby, 323 kalorií, 0 g nasycených tuků a přibližnou bodovou hodnotu 6 bodů. Předkrmový předkrm servíruje dvě až čtyři osoby, které se rozdělí na bodovou hodnotu 3 nebo méně .

Úvahy

Členové programu programu Weight Watchers, kteří se chovají v továrně Cheesecake, často budou mít prospěch z výtisku společníka Weight Watchers Dining Out Companion. Tato kniha je k dispozici ke koupi u všech středisek Weight Watchers. Restauraci si můžete požádat o kopii výživových informací a ručně vypočítat body za vaše jídlo.

Upozornění

Možnosti těstovin v The Cheesecake Factory jsou velké porce s vysokým obsahem tuku a kalorií. Pokud máte pocit nutkání koupit těstovinu, požádejte o odběr kontejneru, když vaše jídlo přichází, a umístěte dvě třetiny jídla do kontejneru. Cheesecake Factory dezerty jsou vysoké v Body Weight Watchers. Pokud musíte mít plátek tvarohového koláče, vyberte si originální tvarohový koláč s nízkým obsahem karbohydrátů a rozdělte ho dvěma nebo třem lidem. Tento sýr má vysoký obsah tuku, ale má nejnižší kalorie. Jeden plátek cheesecake s nízkým obsahem karbamátu má přibližně 14 bodů váhy.