Změna chování letní tábory pro dospívající v Texasu

Když dospívající je vzdorovitý nebo nepřátelský doma nebo ve škole, nebo má problémy se závislostmi nebo problémy se svými vrstevníky, tradiční školní nebo táborový program nemusí stačit, aby mu poskytl potřebnou pomoc a strukturu. Mnoho programů, včetně bootovacích táborů, programů divočiny, rančů a internátních škol, se specializuje na léčbu problémových dospívajících a jejich rodin. Mnoho z těchto programů lze nalézt v Texasu.

Rozlišení Ranč

Resolution Ranch nabízí alternativu k tradičním táborům pro dospívající boty. Dospívající chlapci se účastní skupinové a individuální terapie, soukromé akademické doučování a outdoorových aktivit, které povzbuzují spolupráci, komunikaci a péči o živé věci. Vyškolení poradci a licencovaní terapeuti pomáhají dospívajícím hodnotit jejich hodnoty a naučit se pozitivní chování. Ranč poskytuje služby pro dospívající, kteří se zabývají závislostí, depresemi a problémy chování, jako je nedostatek respektu a nepřátelství. Dospívající se účastní modifikovaného 12stupňového programu obnovy a použijí ranč 450 hektarů pro výlety na táborech a dobrodružství v divočině. Registrace probíhá, takže váš dospívající může kdykoli jít. Resolution Ranch se nachází 30 kilometrů jihovýchodně od chrámu, který se nachází mezi Dallasem, Houston a Austin.

PEAKS Camp

PEAKS Camp je určen pro ohrožené mládež ve věku od 10 do 18 let a dospělé sponzory. Umístěný v blízkosti Kerrville, program podporuje myšlenku, že dospívající mohou využívat zkušenostní učení a pozitivní interakce pro zlepšení jejich sebehodnocení a zlepšení dovedností v oblasti vztahů při objevování jejich silných stránek a omezení. V programu jsou vedeni školení poradci s odbornými znalostmi v oblasti terapie skupinovou výukou a vzdělávání ve venkovním prostředí. Aktivity zahrnují umělecká díla, tvůrčí psaní, plavání a lanový kurz.

Získejte Motivovaný Boot Camp

Get Motivated Teen Boot Camp učí strukturu problémovým chlapcům a děvčatům a jejich rodičům. Navrženy pro dospívající, preteeny a jejich rodiny, tábor učí dovednosti, které umožňují rodinám žít společně bez stresu dítěte, které působí nebo se vzbouří ve škole nebo doma. Tento program, v Aubrey, zaměstnává kognitivní a behaviorální modifikační terapii a zaměřuje se na rodinu jako celek.

Pegasus školy

Pegasus je na 105 hektarových akrech 3 mil jižně od Lockhartu. Program dává zanedbávaným a zneužívaným dospívajícím chlapcům příležitost žít, pracovat a získat vzdělání při léčbě jejich problémů. Program se zaměřuje na přijímání zodpovědnosti, uznání, kdy čelí vysoce rizikové situaci a pomáhá rozvíjet schopnosti empatie a zvládnutí. Letní programy zahrnují horolezectví, kempování, rybaření, turistiku, kanoistiku, jízdu na kajaku a turistiku. Dospívající se také budou účastnit projektů komunitních služeb během svého pobytu.